128 квітня – Всесвітній день охорони праці.

Девіз Дня охорони праці -2021: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році. Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.

У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я (далі – БЗР), що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня охорони праці висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

Мета проведення Дня охорони праці в нашому закладі дошкільної освіти «Пролісок» - це комплексне розв’язання питань забезпечення умов виховання, навчання і праці учасників навчально-виховного процесу та активізація діяльності закладу дошкільної освіти з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

З нагоди відзначення в закладі були проведені бесіди з дітьми старшого дошкільного віку "Як уникнути неприємностей?", "Безпека праці батьків - моє щасливе дитинство"; сюжетно-рольова гра "Будівництво"; виставка малюнків на тему безпеки життєдіяльності.

Проведено екскурсії для дітей старших груп на харчоблок, пральню  з метою ознайомлення з роботою по  організації безпечних умов праці.

Завідувачем проведено консультацію для працівників закладу: «Дотримання правил з охорони праці та безпеки життєдіяльності».

Старша медичеа сестра провела лекцію для працівників закладу та «Правила надання першої долікарської допомоги».