Літо – це пора оздоровлення дітей, а також час підготовки до нового навчального року.

       Ми намагаємося створити такі умови, щоб діти приходили в затишні групові приміщення, щоб на майданчиках все обладнання було красивим і привабливим для дітей. В групах працівники роблять косметичні ремонти, поновлюють тематичні куточки.

       Для пофарбування обладнання управління освіти закупило для нашого закладу різнокольорові фарби на суму 6126 гривень. А зараз працівники разом з батьками фарбують обладнання на дитячих майданчиках та в приміщені ( у вихідні дні).

       Цього року також з міського бюджету нам придбали для харчоблоку овочерізку на суму 26000 - гривень, та картоплечистку на суму – 20608 грн. 68 коп. На протязі всього року заклад повністю забезпечений миючими засобами, засобами індивідуального захисту на час карантину, необхідними продуктами для харчування дітей.

     Зараз діти більшу частину дня проводять на свіжому повітрі в іграх, розвагах та спостереженнях за змінами в природі. На наших клумбах радують очі чудові троянди, ромашки, волошки та інші квіти. А квітуча липа заповнює територію приємним ароматом. Вихователі розповідають дітям про цілющі властивості липи та інших лікарських трав. Кожен день в садочку – це цікава і неповторна казка в світ прекрасного!