MiskRada 1MiskRada 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kostorus 2Kostorus 1 

ЗВІТНА ДОПОВІДЬ Про роботу завідувача ДНЗ «Пролісок» За 2019 -2020 н.р.

     Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу «Пролісок» побудовано за типовим проектом. Заклад працює за 10,5 годинним режимом 5 днів ( субота,неділя, святкові – вихідні).
     Проектна потужність – 124 дитини. Фактичний склад за списком – 143 дитини.
     Комплектування дошкільного начального закладу проводиться у відповідності з нормативно-правовими документами Міністерства освіти та науки України.
     Система приміщень дитячого садка відповідає санітарно-гігієнічним вимогам для забезпечення працездатності, правильного фізичного та розумового розвитку дошкільників.
     Навчальний процес організовується педагогами з 01 вересня до 31 травня за основним розкладом занять.
     З 01 червня до 31 серпня – за літнім розкладом занять.
      Впродовж 1-2 тижня вересня проводяться навчальні заняття діагностичного змісту, з метою активізації раніше набутих знань та визначення рівня компетенції дітей за різними навчальними предметами. Педагогічний колектив ЗДО втілює у життя державну політику в галузі освіти. Пріоритетними виховної та освітньої діяльності залишаються здоров’язберігаючі аспекти. У закладі сформувалась модель оптимальної взаємодії всіх спеціалістів, об’єднаних єдиною професійною метою, яка допомагає у реалізації медико-педагогічного супроводу дітей. Адміністрацією ЗДО разом з медичною службою аналізується стан здоров’я і рівень захворюваності дітей, вживаються відповідні управлінські заходи.

ОБУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я № 762

Від 13 грудня 2019 року місто Обухів

Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та організацію харчування у закладах
загальної середньої освіти на території Обухівської міської об’єднаної територіальної громади

     Відповідно до Закону України «Про освіту», пункту 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про охорону дитинства», «Про безпечність та якість харчових продуктів», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» , Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 01.016.2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 17.04.2006 № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України № 620/563 від 15.08.2006№ 620/563 «Щодо невідкладних заходів харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», Постанови Кабінету Міністрів від 22.11.2004 № 1591 (зі змінами) «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», постанови Кабінету Міністрів України №116 від 02.02.2011 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», керуючись підпунктом 6 пункту а) статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1 0001  1 0002