Evakuacia 2ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНОГО ТРЕНІНГУ З ЕВАКУАЦІЇ

    З метою поліпшення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності та відпрацювання правильної поведінки учасників навчально-виховного процесу під час екстремальних та надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в ЗДО "Пролісок" було проведено навчальну евакуацію вихованців і працівників з приміщень дошкільного навчального закладу.

Основна мета та завдання практичного заняття-тренінгу:

    – практична перевірка здатності працівників ЗДО грамотно і чітко діяти з метою захисту здоров'я та життя вихованців у надзвичайних ситуаціях.

    Працівники та вихованці показали вміння та правильно реагувати у разі виникнення надзвичайної ситуації.

   Була проведена попередня робота з працівниками, навчання з ЦЗ, інструктаж.

Ukr mova 3     На протязі періоду з 15. 02 по 19. 02. 2021 року, відповідно до плану роботи «Тижня української мови та культури», у ЗДО пройшли тематичні дні: «Українська народна казка», «Наша рідна мова», «Сторінками українських народних пісень, колискових, потішок, ігор».
      Педагоги провели такі заходи:
     Тематичні заняття:
     - «Мова рідна, барвінкова», «Я - українець, моя рідна мова – українська». Діти намагалися складати розповіді про нашу Батьківщину.
     - На музичних заняттях лунали українські пісні, розучувались з дітьми українські народні ігри;
     - Проводилося читання українських народних казок та їх драматизація дітьми;
     - Слухання та розповідання віршів Т.Г. Шевченка;
     - Поповнено у групах бібліотечку для дітей книжками на українській мові;
     - Прослуховування дітьми у записах українських пісень.

      Найперше суспільне середовище, до якого потрапляє дитина, – це дошкільний навчальний заклад, який у взаємодії з сім’єю має створити належні умови для забезпечення фізичного, психічного здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, набуття життєвого досвіду. Дошкільний вік – період, коли в дитини формуються уявлення про навколишній світ, явища суспільного життя, взаємини між людьми.

       Вступаючи у життя, малюки мають засвоїти багато правил, які склалися в суспільстві. У формуванні моральних стимулів і норм поведінки дитина усвідомлює свої права й обов’язки, як члена родини, члена колективу у дошкільному закладі крізь призму уявлень: бажаного і належного, припустимого і небажаного, можливого і заборонного.

Наші "Умілі ручки" дуже старалися і виготовили під керівництвом Н.В.Кравець символ Нового 2021 року - веселого Бичка.

 

     Формування в дитини дошкільного віку свідомої безпечної поведінки в соціумі базується, в першу чергу, на правильній поведінці дорослих. Але наш обов’язок надати дітям необхідні знання, і бажано в цікавій та доступній формі, як зберегти здоров’я та життя. Саме тому, згідно річного плану роботи ЗДО Пролісок», з 19 жовтня по 23 жовтня у нас відбувся Тиждень БЖД.
     Вихованці всіх вікових груп приймали участь у таких заходах: