9 Травня ми святкуємо День Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні. В цей день фашистська Німеччина визнала свою повну поразку, а наш народ переміг. Але перемога далася країні дорогою ціною — загинули мільйони солдатів. Імена багатьох з них ми не знаємо. Але ми вшановуємо пам’ять тих, хто відстояв нашу Вітчизну від фашистських загарбників. У багатьох містах горить Вічний вогонь, ми покладаємо до нього квіти. Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

У роки війни було написано багато військових пісень, які ми співаємо досі: «Синий платочек», «Землянка», «Смуглянка», «Катюша».. Люди не втрачали віри в перемогу, навіть у найважчі часи. І ось настав той день, коли по радіо оголосили про закінчення війни. Країна раділа! У всіх на очах були сльози радості і смутку водночас. Люди раділи Великій Перемозі і засмучувалися про втрати близьких і дорогих людей.

По всій країні лунали залпи святкового салюту на честь тих, хто боровся за Батьківщину! А ми вітаємо наших дорогих ветеранів з цим Великим Святом!