З метою запобігання паніки та забезпечення безпеки всіх присутніх в навчальному закладі під час виникнення екстремальної ситуації, 11 жовтня об 11 годині була проведена евакуація дошкільного закладу на випадок пожежі. Завідувачем закладу, відповідальним за ЦО вироблено алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

     І. ТРИВОГА (включення звукової сигналізації).

     Під час сигналу тривоги – 3 довгих дзвоника – персонал та діти сповіщаються про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації закладу.

     ІІ. ЕВАКУАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ.

     Почувши сигнал тривоги, діти, взявши у супроводі вихователя , який йде позаду та бере з собою журнал відвідування , організовано пересуваються до виходів. Відповідальний за ЦО координує роботу по евакуації та не допускає скупчення та паніки дітей на виході з приміщення.

     ІІІ. ЗБІР.

     Місце збору – спортивний майданчик. Діти та колектив після виходу з приміщення організовано пересуваються на спеціально відведене місце, де шикуються в шеренгу по групах.

      ІV. ПЕРЕКЛИЧКА

      Після прибуття всіх груп на місце терміново проводиться перекличка по журналах, на якій кожен вихователь повинен повідомити про наявність дітей в групі (на цей день) та доповісти кількість евакуйованих дітей.

     ВИСНОВКИ.

     Евакуація вважається проведеною вдало, якщо діти та працівники дошкільного закладу в достатньо короткий проміжок часу організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення.

     ВІДПОВІДАЛЬНІ:

     - Виклик на 101 – завідувач

     - Виклик на 103(по потребі) – завідувач господарством

     - Зустрічає швидку допомогу – коридорна

     - Надає першу долікарську допомогу – старша м/сестра

     - Черговий на входах – пом.вихователя(не допустити повернення)