Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги

         Повномасштабне російське вторгнення в Україну триває вже майже вісім місяців. Країна-агресор з кожним днем продовжує обстіли як об’єктів інфраструктури так і житлових будинків.                                                               Проте українці почали масово нехтувати сигналами повітряної тривоги, які попереджають про рух ворожих літаків, або підтверджують запуск ракет, безпілотників-камікадзе російської федерації. Такі дії населення, на жаль, можуть призвести до загибелі.                                                                          Саме для того, щоб уникнути загибелі людей, працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадують основні правила поведінки під час сигналу «повітряна тривога»:

Якщо почули сирени, перебуваючи вдома:

  1. Ввімкнути телевізор чи радіоприймач і уважно прослухати інформацію про характер тривоги;
  2. За можливості попередити сусідів і одиноких людей, що мешкають поруч;
  3. Швидко одягнутися та одягнути дітей, перевірити наявність пришитих з внутрішньої сторони одягу у дітей дошкільного віку нашивок, на яких зазначено: прізвище, ім’я, по батькові, адреса, вік, номери телефонів батьків;
  4. Закрити вікна, вимкнути усі електричні та нагрівальні прилади, перекрити газ, загасити печі, вимкнути світло (автоматичну коробку, рубильник тощо);
  5. Взяти «тривожну валізу» (індивідуальні засоби захисту, запас продуктів і води, особисті документи, кишеньковий ліхтар) та найкоротшим шляхом прямувати до найближчої захисної споруди чи укриття.

         У разі відсутності в радіусі 500 м від вашого будинку захисної споруди використовуйте для укриття підвальне приміщення під будинком.

         Якщо ви не почули сигнал та у вас немає можливості швидко перейти у сховище, перейдіть до більш безпечного місця в квартирі: подалі від вікон, у коридор — під несучі стіні, або ванну (але закрийте рушником дзеркало).

Якщо почули сирени, перебуваючи на роботі:

  1. Виконати заходи, передбачені на цей випадок Планом дій або Інструкцією, діяти за вказівками керівництва;
  2. Швидко, без паніки зайняти місце у захисній споруді (сховищі, підвальному приміщенні) та виконувати вимоги старшого (коменданта).

         Перебуваючи у громадському місці, потрібно вислухати вказівки адміністрації громадського місця та діяти відповідно до них (йти в зазначені сховища або укриття).

    ПАМ’ЯТАЙТЕ! Сигнал повітряної тривоги - це ваш друг, а не ворог. Попередження - це можливість бути готовим до небезпеки і ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЖИТТЯ ТА ЖИТТЯ БЛИЗЬКИХ!

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ       ГУ ДСНС України у Київській області старший лейтенант служби цивільного захисту Владислав СЕКРЕТ

 

G 6

G 1G 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G 3G 4

14.12.113 грудня день святого апостола Андрія Первозванного в середній та старшій групах відбулися веселі андріївські вечорниці.

Вихователі ознайомили дітей з традиціями українського народу, пробуджували пізнавальний інтерес до історії нації, її культури і побуту; виховували глибокі почуття любові та поваги до народних звичаїв та традицій; сприяли відрроджденню обрядів нашого народу.

Muz 11     В нашому закладі музичний керівник Біркіна С.І. показала, як на кожному занятті впроваджує інноваційні технології для роботи з дітьми старшої групи.
     Заняття було дуже яскраве і повчальне, а для дітей цікаве і розвиваюче.

 

14 10 2021 2Святкування Дня українського козацтва стало традиційним проведення козацьких розваг для малечі дошкільного навчального закладу "Пролісок".
Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.
Де дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави.
Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. І тому урочистим заходом до Дня козацтва в закладі було проведено "Козацькі забави"для дошкільнят.
Справжні козаки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба.