Під час карантину з батькам та вихованцями постійно спілкувалися педагоги нашого садочку. вони рекомендували як продовжувати розвивати дітей у різних видах діяльності. батьки, в свою чергу, фотозвіти, де видно, що діти займаютьються як зображувальною діяльністю, так і розвитком пізнавальних здібностей.

     Звичайно, що і спеціалісти надавали батькам і консультації і рекомендації для неприривного розвитку дітей.

8 Bereznj   Ось прийшла до нас Весна, свято мам нам принесла,
   Свято радісне та світле, для матусь усіх привітне.
   Із веселим святом, і кінцем цим
   Любу нашу маму, привітаєм ми
   Сонечко, що святить, Лугам, полям, лісам.
   Вітає разом з нами, Любих наших мам

     

 

Gurt 1 1     Гурткова робота в ЗДО є популярною формою організації дитячої життєдіяльності і становить невід’ємну частину освітнього процесу. Вона розглядається, як ефективний шлях формування компетентної та творчої особистості у контексті своєчасного виявлення інтересів,здібностей і нахилів дітей; розвитку креативності - однієї з базових якостей.

Masljana 2

     Свято Колодія — одне з праслов’янських свят, яке сягає доби Трипільської культури. Це низка обрядових дійств на честь весняного пробудження природи, відоме, як Колодія, Колодка, Масляна тощо. Це перша зустріч весни і проводи зими.

    Дошкільнята нашого закладу також приймали участь у веселому і запальному дійстві святкування, яке відбулося в місті 1 березня. Вони разом з дошкільнятами інших закладів міста подарували всім присутнім весняний таночок.

DSNS     6-7 лютого в нашому закладі освіти було проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки службою НС ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області.

     Інспектор, старший лейтенант служби цивільного захисту, Марія Постнікова, яка проводила перевірку, крім основної роботи провела бесіду з старшими дошкільниками про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Вона розповіла дітям про пожежі, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Діти згадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб.