Безпека перебування дітей у громадських місцях насамперед пов’язана з культурою поведінки. Дотримуючись правил перебування на вулиці, у громадському транспорті, театрі, музеї тощо, дитина убезпечить себе, а також не створить небезпечних ситуацій для оточуючих

      Дуже важливо підготувати і навчити дитину правильно поводитися в громадських місцях, не забуваючи, звичайно, і про поведінку вдома. Адже саме вдома малюк отримує перші уявлення про те, як чинити в тій чи тій ситуації. І якщо дорослі вчать його правилам поведінки, а вдома зовсім про них забувають, то й дитина не стане їх дотримуватися.

    Відвідування безлічі цікавих і веселих заходів, народних гулянь, відвідинами музеїв, театрів, шоу, варто нагадати дітям про правила поведінки у громадських місцях. Пропонуємо «пройти» уявну дорогу від дому (школи) до театру (музею), переглянути виставу та експозицію, акцентуючи увагу на правилах поведінки.

Довідка
про проведення Тижня безпеки життєдіяльності дитини
в ДНЗ «Пролісок»

     На виконання Законів України «Про дорожній рух», «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 980-р «Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.11.2015 №1242 «Про заходи щодо поліпшення профілактики з попередження побутового травматизму серед дітей», Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України, затверджених спільним наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 № 974, та виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради «Про організацію профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період 2018/1019 навчального року», № 278 , від 16. 09.2018 року , а також з метою створення безпечних і нешкідливих умов навчально-виховного процесу та профілактики дитячого травматизму, дітей дошкільного віку, у дошкільному навчальному закладі

Н А К А З

Від 01. 10. 2018 р. № 35

Про організацію та проведення
«Тижня безпеки життєдіяльності дитини»

     На виконання Законів України «Про дорожній рух», «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 980-р «Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.11.2015 №1242 «Про заходи щодо поліпшення профілактики з попередження побутового травматизму серед дітей», Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України, затверджених спільним наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 № 974, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 08.03.2016 за №1229/29359, листа Міністерства освіти і науки від 01.03.2018 №1/9-130 щодо проведення уроків та виховних заходів з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами, доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 20.03.2018 №13-1 щодо попередження пожеж, загибелі та травмування

IMG 9081Н А К А З

Від 27. 03. 2017 р. № 23 Про проведення практичного тренінгу з евакуації

     На виконання Наказу управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради № 69 , від 15.02.2018 року «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту у галузі освіти міста на 2018 рік» у навчальних закладах м. Обухова», з метою покращання профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності дітей.

 

     На виконання Закону України «Про дорожній рух» та у зв’язку зі збільшенням кількості дорожньо-транспортних пригод, які сталися у 2017 році за участю неповнолітніх, з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму, формування у дітей навичок безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, свідомого ставлення до виконання правил дорожнього руху, власної безпеки та безпеки оточуючих, на виконання рекомендацій КОДА Департаменту освіти і науки України від 09.11.2017 року «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху»; з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життянаказу завідувача дошкільним навчальним закладом № 40 від 10. 11. 2017 року «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», в ДНЗ з 13. 11. по 17. 11. 2017 року було проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху».

     Метою проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань безпеки та захисту життя дошкільників.Для проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» було створено творчу групу, яка підготувала План проведення «Тижня безпеки дорожнього руху». Під час підготовки до «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів: проведена виробнича нарада на тему: «Організація і планування роботи і навчання дітей та дорослих Правил дорожнього руху», а також проведена консультація для педагогічних працівників щодо проведення заходів «Тижня безпеки дорожнього руху».