28 серпня 2018 року в приміщенні Будинку культури відбулася серпнева конференція педагогічних працівників м. Обухова.

      «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти м. Обухова у 2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік». Привітати педагогів прийшли міський голова ,О.М. Левченко, заступник міського голови, А.В. Шевченко.

     У основній доповіді начальник управління освіти О. Г. Коломієць розкрила існуючі в освітній галузі проблеми й зорієнтувала керівників закладів освіти та педагогів на ефективну реалізацію завдань Нової української школи щодо створення нового освітнього середовища та підвищення якості освітніх послуг.

     Під час заходу відбулося нагородження педагогів, керівників та колективів закладів освіти, чию працю за підсумками 2017-2018 навчального року визнано найбільш результативною. Саме ці педагоги поведуть дітей у світ знань за новим Державним стандартом, новими методиками та правилами НУШ.

     Після пленарного засідання, на базі закладу дошкільної освіти «Пролісок» відбулося секційне заняття для завідувачів та методистів закладів дошкільної освіти міста.

 

     Методист міського методичного кабінету, Л. В. Зіневич повідомила присутнім методичні рекомендації щодо проведення навчально-виховного процесу у 2018/2019 навчальному році, нормативно-правові документи та було обговорено ряд виробничих питань.

     Крім того Людмила Василівна вручила присутнім Подяки від управління освіти за участь у конкурсі «Краший куточок природи».

     Людмила Василівна подякувала педагогічним працівникам за підготовку навчальних закладів до навчального року.

Zasidannja