В ці березневі дні в нашому дошкільному закладі проходить вшанування Кобзаря: ознайомлення дошкільнят з життєписом великого сина українського народу – Т. Г. Шевченка та окремими його творами для дітей.
          Виховання любові і поваги до спадщини, яку залишив поет, до Батьківщини, навколишнього світу, природи рідного краю, свідомої громадської позиції, кращих людських якостей, любові та шани до творчості Кобзаря.
         Ми знайомимо вихованців із дитячими роками Т. Г. Шевченка. Формуємо в дітей уявлення про сім'ю поета, про родинні стосунки, поглиблюємо знання про давні часи, важку дитячу працю.
          Педагоги проводять заходи по заохоченню дітей до участі у виставці з художньої діяльності за творами Шевченка. Використовують при цьому різноманітні техніки (в тому числі і нетрадиційні) з малювання, аплікації, ліплення.

         Намагаються викликати інтерес до творів, бажання більше знати, наслідувати його патріотизм, силу волі та духу. Дають вихованцям можливість зрозуміти, що Шевченко це не герой якоїсь казки, а людина з великим минулим, теперішнім і майбутнім часом прийдешніх поколінь. Що в дійсності така людина проживала, трудилася, писала твори, картини, боролася за справедливість, любила життя, людей, Україну.