2021 10 23 1Шановні батьки, дякуємо за те що, Ви активно берете участь в життi нашого закладу дошкiльної освiти!

Виставки творчих робіт батьків та їх діточок - є цікавою формою взаємодії з сім'єю.

Значення таких виставок велике як для дітей, так і для батьків. Це їх спільна творчість, яка не тільки збагачує сімейне дозвілля, але й об'єднує дітей і дорослих у спільних справах. Буває так, що час спільної творчої діяльності, живий інтерес батьків і загальні враження залишаються в пам'яті дитини на все життя. У дітей розвиваються художній смак, конструктивні здібності, уяву, знання про матеріали, з яких вони готують експонат для виставки. Дитина відчуває свою значимість в процесі спільної роботи, гордість за своїх батьків, а тата й мами - відповідальність, так як не можуть підвести своє чадо, залишивши без уваги організовану виставку.

Якщо раніше батьки були недостатньо активними учасниками наших виставок, то тепер ми можемо порадіти обраної нами формою взаємодії.

При оформленні виставок ми продумуємо розташування кожного експоната, щоб його можна було добре розглянути, біля кожного - табличка з іменем дитини та назвою групи. Ті батьки, які спочатку не надавали значення нашим пропозиціям, побачивши, з яким натхненням діти тягнуть батьків в зал, нехай із запізненням, але приносили на виставку свої вироби.

 

10 10