14 10 2021 2Святкування Дня українського козацтва стало традиційним проведення козацьких розваг для малечі дошкільного навчального закладу "Пролісок".
Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.
Де дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави.
Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. І тому урочистим заходом до Дня козацтва в закладі було проведено "Козацькі забави"для дошкільнят.
Справжні козаки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба.

1 09 1     1 вересня розпочався новий навчальний рік, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері навчальних закладів. Цей день однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених груп .
     З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей дошкільногота життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

     Хочемо побажати, щоб новий навчальний рік виправдав Ваші сподівання, був щедрим на цікаві події та приємні новини, подарував нові перемоги і звершення! Щирої, натхненної праці, віри у наших дітей — у наше майбутнє!

Evakuacia 2ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНОГО ТРЕНІНГУ З ЕВАКУАЦІЇ

    З метою поліпшення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності та відпрацювання правильної поведінки учасників навчально-виховного процесу під час екстремальних та надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в ЗДО "Пролісок" було проведено навчальну евакуацію вихованців і працівників з приміщень дошкільного навчального закладу.

Основна мета та завдання практичного заняття-тренінгу:

    – практична перевірка здатності працівників ЗДО грамотно і чітко діяти з метою захисту здоров'я та життя вихованців у надзвичайних ситуаціях.

    Працівники та вихованці показали вміння та правильно реагувати у разі виникнення надзвичайної ситуації.

   Була проведена попередня робота з працівниками, навчання з ЦЗ, інструктаж.

Ukr mova 3     На протязі періоду з 15. 02 по 19. 02. 2021 року, відповідно до плану роботи «Тижня української мови та культури», у ЗДО пройшли тематичні дні: «Українська народна казка», «Наша рідна мова», «Сторінками українських народних пісень, колискових, потішок, ігор».
      Педагоги провели такі заходи:
     Тематичні заняття:
     - «Мова рідна, барвінкова», «Я - українець, моя рідна мова – українська». Діти намагалися складати розповіді про нашу Батьківщину.
     - На музичних заняттях лунали українські пісні, розучувались з дітьми українські народні ігри;
     - Проводилося читання українських народних казок та їх драматизація дітьми;
     - Слухання та розповідання віршів Т.Г. Шевченка;
     - Поповнено у групах бібліотечку для дітей книжками на українській мові;
     - Прослуховування дітьми у записах українських пісень.

      Найперше суспільне середовище, до якого потрапляє дитина, – це дошкільний навчальний заклад, який у взаємодії з сім’єю має створити належні умови для забезпечення фізичного, психічного здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, набуття життєвого досвіду. Дошкільний вік – період, коли в дитини формуються уявлення про навколишній світ, явища суспільного життя, взаємини між людьми.

       Вступаючи у життя, малюки мають засвоїти багато правил, які склалися в суспільстві. У формуванні моральних стимулів і норм поведінки дитина усвідомлює свої права й обов’язки, як члена родини, члена колективу у дошкільному закладі крізь призму уявлень: бажаного і належного, припустимого і небажаного, можливого і заборонного.